Güncel

GAÜ Rektörü: ‘Bayramın, hayatımızın her anına yayılması için duyarlığımızı artırmalıyız’

“GAÜ Ailesi”nin bayramlaşması; Spectrum beynelmilel Kongre Merkezi Fuayesi`nde, GAÜ Rektörü Prof. Dr. mukaddes Öztürk`ün himayelerinde gerçekleşirken, GAÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Memduh Erdal ile GAÜ yetkililer heyeti reis Vekili Cemile Esenyel`de kutlama merasimine katılarak, iyi dileklerini paylaştılar.

Bayramlaşma, aynı zamanda 2017- 2018 Akademik senesi Yaz Dönemi`nin nihayet gününe de eşit geldi. Rektör Prof. Dr. Öztürk; yaptığı konuşmada; “Ülkemize, dünyamıza iyi nitelikte insan yetiştirmenin tek aşaması dahada tamamlanmış oldu. bütün çalışanlarımızın emeklerini görüyor ve başarılarının devamını diliyorum. 2018-2019 Akademik Yılı’mıza hazırlanıyoruz. Bayram tatilimizin ardından, aynı heyecan ve şevk ile çalışmalarımıza ayni ritimde devam edeceğiz. vatan dışında bulunması hasebiyle aramıza katılamayan kurucu rektörümüz sayın Serhat Akpınar’ın en kalbi mesajları ile birlikte, akademik ve yönetimsel kadrodaki bütün bireylerimizin ve çok sevdiğim öğrencilerimin bayramını içtenlik ile kutluyorum.” dedi.

“GAÜ üstüne düşeni yaptı, yapmaya da ayni ritimde devam edecek”

GAÜ Rektörü Prof. Dr. mukaddes Öztürk konuşmasının tek bölümünde, ülkemiz ve şimal Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yaşanan döviz kurları dengesizliğinin herkesi ve bütün kurumları etkilediğine değinerek; “GAÜ müessesesel olarak, talebesinin yanında aldığı tavırı tek sefer dahada göstermiş, eğitim ücretlerinde; kur sabitlemesini frenleyici tek önlem olarak almıştır. Yani, üstüne düşeni yapmış, yapmaya da ayni ritimde devam edecektir. tekrar bu kapsamda personelimizin haklarına baz alinarak tedbirlerimiz de, yürürlüğe girmek üzeredir. Duyarlılıklarımızla bayramlarımızın, hayatımızın her anına dağılmasını da diliyorum” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir