Gündem

Anlamlı ve kısa bayram mesajları ve sözleri | 2018 En güzel Kurban Bayramı mesajları

Bayramda ziyaret edemediklerimize minik tek mesajla da olsa unutulmadıklarını anımsatmak ve sevdiklerimizi mutluluk dolu etmek amaciyla en iyi çözüm bayram mesajları. Mesajlarla iyi var olan Kurban Bayramı geldi. Kurban Bayramınız kutsal olsun…

Kurban Bayramı başladı ve yasamsal medya hesapları bayram mesajlarıyla süsleniyor. Bayramda sevdikleriyle görüşebilme imkanına sahip olanların dışında , SMS, Twitter, Facebook, Whatsapp benzeri ortamlardan sevdiklerinin bayramını kutlayacak olanlar amaciyla en iyi en çok kullanılan bayram mesajları haberimizde.

EN SEVİLEN KURBAN BAYRAMI MESAJLARI

Bugün dualarınızı her vakitkinden dahada çok yapın, savunucu meleklerini avuçlarınızın dahil kismina çiçekler döksün, kalplerinize bedeninize ilham versin. Bayramları en hayırlı şekilde geçirmeyi kismet etsin bizlere. Kurban bayramınızı kutlarım.

Bugün Bayram! kutsal Kurban Bayramı. bütün inananlar birbirlerine dahada çok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve arkadaşlık duyguları dahada da kuvvetlensin. bütün yurttaslar mutluluk ve mutluluk dolu olmak denizinde yüzsün.

Hep tek arada, sevgi dolu ve keyifli nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutsal olsun! kutsal Kurban Bayramı bütün ulusumuza kutsal olsun. Allah bütün inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar kismet etsin.

Bayramlar öylesine büyülüdür ki, gelişi bütün tek sene beklenir ve gidişindeki acı de ama bunun benzeri tek 2. geliş ümidiyle hafifler; tasa iken mutluluk olur, hüzün iken beklenen tek neşeye dönüşür. Kurban Bayramınızın da bunun benzeri tek neşeyle gelmesi ve bütün ailenizi sevince boğup Hanenize bolluk getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar

GÜNCEL BAYRAM iletileri 2018

Bu mutluluk dolu günde, iyi insanlara, hususi insanlara, hani vazgeçemediklerimize, sevgilerimizi, saygılarımızı, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz tek bayram olsun..

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli tek bayram dileriz.

Hayır kapılarının sonuna civarindan açık, talihsiz kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramınız yaşadığınız bütün problemleri alıp götürmesi dileğiyle.. Kurban Bayramınız kutsal olsun, bütün dertleriniz deva bulsun!

Bayramlar, yurttaslar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle var olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Kurban Bayramın kutsal olsun!

Vesile olalım kardeşliğe ve barışa. Yorulalım her birimiz yarınki uğraşa. Tat alalım, varalım ulu Allah”a. Erişelim birlikte nice bayramlara. kutsal kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Gecenin iyi yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle tek geceye doğsun ki, duaların onay ve Kurban Bayramınız kutsal olsun!

Mübarek Kurban Bayramınızı kutlama eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı gün içinde dualarınız onay olsun. Dualarınızı yoksun etmeyin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir