Spor

Bir Dönem Fenerbahçe Forması da Giyen Milos Krasic, Futbolu Bırakmayı Düşünüyor

Fenerbahçe’den ardindan Polonya’nın Lechia Gdansk takımına tasima var olan ve üç sezonun derhal peşinden sözleşmesini fesheden Sırp futbolcu Milos Krasic, çalisma süresini tamamlamis Başka bir deyişle emekli olmaya hazırlanıyor. Polonya’dan ayrıldıktan ardindan Sırp basınına röportaj veren ”Lechia Gdansk ile sözleşmemin bitmesine 6 ay kalmasına karşın karşılıklı anlaştık ve yollarımızı ayırdık. Kariyerimi bitirmeye karar vermeye çok yaklaştım ama Daha kati olarak bitirmedim. Artık çocuklarımla ve ailemle dahada çok ilgilenmek istiyorum.” diye konuştu.

”ARTIK TEKNİK DİREKTÖR OLACAĞIM”

istikbal Tasarıları ile alakalı da konuşan 34 yaşında olan futbolcu, ”Teknik direktör olmayı düşünüyorum. Bunun amaciyla evvela UEFA’dan Pro lisansı almalıyım ve eğitim görmeliyim. Önceliğim bu olacak.” dedi.

KÖTÜ GEÇEN FENERBAHÇE GÜNLERİ

2010 seneninde hatri sayilir büyüklükte umutlarla CSKA Moskova’dan Juventus’a 15 milyon euroya tasima var olan Krasic, 2012 seneninde ise 7 milyon euroya Fenerbahçe’ye gitmişti. Fenerbahçe’de beklentileri karşılayamayan Krasic, tek sezon kiralık olarak Bastia’da takim formasi giydikten ardindan Polonya’nın yolunu tutmuştu. Fenerbahçe’nin 7 milyon avro bonservis ücretiyla tasima ettiği Krasic, sarı lacivertli takim formasi ile Süper Lig’de gol atma başarısı gösterememişti ve Yalnızca tek asist yapabilmişti.

(Sporx)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir