Magazin

Ekranlara Geri Dönmeye Hazırlanan Murat Başoğlu, Düşmanlarına Gözdağı Verdi: Uykuları Kaçsın İstiyorum

Öz yeğeniyle saklı görüntülerinin Medyaya sızmasının derhal peşinden Türkiye’nin en çok konuştuğu ad var olan Murat Başoğlu, uzunca tek aradan ardindan kameralara takıldı. Gazetecilere güle oynaya röportaj veren sunucu, hemide çevreye çok kati tehditler savururdu ayni vakitte da ekranlara art döneceği sinyalini verdi.

“HERKES AKLINI BAŞINA DEVŞİRECEK”

“Bazı haddini bilmeyenler erkek öldürmeyi sinek öldürmek zannediyorlar” diyen Başoğlu, derhal peşinden “Allah’a şükür kimse öyle tek şeye cesaret edemez. Benim adım Murat Başoğlu. bendeniz bastığım yerde ayağımın müsaadesi bırakırım. o nedenle her biri aklını başına devşirecek.” diyerek kendisini eleştirenleri açık açık tehdit etti.

“DÜŞMANLARIMI TANIYORUM”

Başına gelen olaydan ardindan düşmanlarını tanıdığını ve onlardan tek bir hesap soracağını söyleyen sunucu, “Her perişan olayın tek iyi neticesi vardır. Önemli var olan benim bunlardan ne ders çıkardığımdır. bendeniz bunlardan çok iyi dersler çıkardım. Allah’ıma şükür beni çok seven yurttaslar olduğunu gördüm. Düşmanlarımı da gördüm. Görmedim değil. Onlardan da hesap soracağım. Benim adım Murat Başoğlu. Öyle kimseden hesap sormaz zannetmesinler. Hepsinden hesap soracağım. Uykuları kaçsın istiyorum çünkü” ifadelerini kullandı.

“BOMBA GİBİYİM BU YAZ SÜRPRİZLERİM VAR”

Murat Başoğlu röportajında yaşadığı perişan şeyleri atlattığını ve ekranalara art döneceğini de belirterek şu ifadeleri kullandı; “Bomba gibiyim. On numarayım. Bu yaz size çok iyi sürprizlerim var.”

“EKRANLARA DÖNECEĞİZ”

Ekranlara da döneceğiz Allah kismet ederse. Ayrı olarak Bodrum’da çok iyi projelerimiz var. Hayatımızda her birimiz perişan şeyler yaşıyoruz. bendeniz de Bir takım perişan şeyler yaşadım. Ama hepsini atlattım. “

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir