Advertorial

İşçi Ve Çalışan Dostu Erhan Gündal

Afrika’nın mimarı olarak bilinen ve Palmer Group ile Highend Clinic’in kurucusu olan iş adamı Erhan Gündal, azimli, çalışkan ve girişken biri olarak bilinmektedir. Annesi tarafından Trabzonlu ve tanınan bir aileye mensup olan yardımsever iş adamı Erhan Gündal aynı zamanda Galatasaray taraftarıdır ve Galatasaray Spor Klubünün de kongre üyesidir. Galatasaray taraftarı olan Erhan Gündal, tutkunu olduğu takımdan maddi ve manevi yardımlarını esirgememiştir. Ayrıca GSYİAD ve Eski Sporcular Derneği üyesi olan Erhan Gündal, kendi adına çalışanların maaşları ile sosyal haklarını zamanında ve eksiksiz bir şekilde ödemesi sayesinde ise işçi ve çalışan dostu olarak bilinmektedir. Bu özelliği karşısında çalışanlarından profesyonel bir iş disiplini bekleyen Erhan Gündal, yeni iş alımları konusunda da bu konuya hassasiyet göstermektedir.

Vizyonu ve yürüttüğü faaliyetler nedeniyle gündemde olan iş adamı Erhan Gündal, tüm özelliklerine rağmen oldukça saygın ve mütevazi olan kişiliği sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Erhan Güdal, uluslararası niteliğe sahip olan PalmerGroup ile yalnızca ülkemizde faaliyetler sürdürmeyen bunun yerine yurt dışında da olan faaliyetleri ve özellikle Afirka kıtasına olan yatırımları ile adından sıkça söz ettirmektedir. Afrika kıtasında yaptığı projeler haricinde Mali Cumhuriyeti’nde de gerçekleştirmiş olduğu projeler ve yatırımlar nedeniyle kendisine fahri konsolosluk unvanı layık görülmüştür. Dışarıdan her ne kadar egolu biri olarak görülüyor olsa da Erhan Gündal, kendisini tanıma şansına erişenler ile yakın çevresi tarafından altın kalpli biri olarak nitelendirilmektedir. Afrika kıtasına yapmış olduğu yatırımlar sadece ticaret amaçlı olmayıp aynı zamanda kıta halkına mensup aç çocukların çokluğu nedeniyle düzenlemiş olduğu yardım kampanyaları sayesinde ne kadar yardımsever biri olduğunu da kanıtlamıştır.

Yardımseverliği ve çalışkanlığı ile pek çok önemli projeye imza atmayı başaran iş adamı Erhan Gündal’ın her ne kadar bir dönem yaşadığı medyatik ünlü ile ilişkisi ve Nişantaşı’nda karışmış olduğu olay magazin gündemini oldukça meşgul etmiş olsa da kendisi bu tür haberler ile anılmak istememektedir. Bir dönem magazin basınını sıkça meşgul eden iş adamı Erhan Gündal, adının magazin haberlerinde geçmesini istememektedir. Afrika kıtasında gerçekleştirilecek olan projelerin yapım aşamasında aktif bir şekilde rol almayı tercih eden Erhan Gündal, genellikle hazırlanan projelerin fizibilite ve saha çalışmalarında da bizzat bulunmayı tercih etmektedir. Bu nedenle ülkeler arasında mekik dokuyan iş adamı Erhan Gündal, Afrika kıtasının yeniden ayağa kalkabilmesi adına var gücü ile çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Erhan Gündal, Afrika kıtasının her ne kadar susuzluk ve kıtlık ile mücadele ediyor olsa da enerji kaynakları ile doğal zenginlikleri açısından oldukça zengin olduğunu fark edecek kadar zeki bir adam ve bu durumu hem kıta sakinlerinin kazancına dönüştürecek kadar hem de ülkemiz ekonomisine katkı sağlayacak kadar bir kazanca dönüştürebilecek azime sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir