Advertorial

Volkan Yıldız Kimdir?

Volkan Yıldız, şuanda Ankara ilinde yaşamını sürdüren ve şuanda oldukça önemli bir konumda olan Volkan Yıldız İnş. San. Tic. Ltd. Şti. şirketinin sahibidir. Babası olan İhsan Yıldız’ın kuruculuğundan bu yana süregelmiş olan Volkan Yıldız İnş. San. Tic. Ltd. Şti. ile önemli işlere imza atmaktadır.

Volkan Yıldız İnş. San. Tic. Ltd. Şti. bünyesinde müşterilere geniş çaplı inşaat uygulamaları sunuyor. Bu uygulamalar; helikopter – makineli şap uygulaması, makineli alçı uygulaması, boya uygulaması, dış cephe mantolama uygulaması, yalıtım ve izolasyon uygulamaları, alçıpan uygulamaları, kartonpiyer uygulaması ve seramik uygulaması gibi geniş çaplı hizmetler sunulan uygulamalardır.

Volkan Yıldız İnş. San. Tic. Ltd. Şti. günümüzde birçok işlevsel ve modern makinalar ile kullanıcılarına hizmetler sunmaktadır. Bunun yanı sıra 81 ilde vermiş oldukları hizmet ile önemli referanslar kayda alınmıştır. 1997 yılında kurumsal bir kimlik adı altında kurularak hizmet vermeye başlayan Volkan Yıldız İnş. San. Tic. Ltd. Şti. ile birbirinden önemli işlere ve referanslara imza atılmıştır. Oldukça geniş ürün yelpazesi ile de müşterilere hizmet verilmektedir. Ayrıca Volkan Yıldız İnş. San. Tic. Ltd. Şti. şirketi 2017 yılına ait olarak Mantolama Metraj 1.liği tecrübesini de elde ederek önemli bir başarıyı yakalamıştır.

Volkan Yıldız İnş. San. Tic. Ltd. Şti. şirketinin bugüne gelmesinde kuşkusuz İhsan Yıldız ve Volkan Yıldız’ın payı büyüktür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir