Advertorial

Viper LSU 375 Endüstriyel Elektrik Süpürgesi

Profesyonel bir elektrik süpürgesinden beklenen tüm özellikleri karşılayan Viper LSU 375 endüstriyel elektrik süpürgesi, dayanıklı ve güçlü yapısı ile öne çıkmaktadır. Islak ve kuru zeminlerde kullanılabilen, gövde yapısı gereği sıvı temasına dayanıklı yapısı ile Viper markasının en çok tercih edilen makinelerindendir. 3 kW gücündeki 3 ayrı motoru; dakikada 7500 litre hava debisi üretimi sağlamaktadır. Bu sayede en kirli yüzeylerde bile etkin çözümler sunar. Sürekli kullanım açısından herhangi bir kısıtlama gerektirmeyen makine, hem yarı profesyonel hem de profesyonel kullanım için uygundur.

Viper LSU 375 Sanayi Tipi Elektrik Süpürgesinin Önce Çıkan Özellikleri

3 farklı motora sahip Viper LSU 375 sanayi tipi elektrik süpürgesi operatörü, isteğine göre dilerse motorların tümünü çalıştırabilir, dilerse yalnızca 1 tanesini veya 2 tanesini çalıştırabilir. Daha verimli bir kullanım için tek motor aktif hale getirebilir. Bu makinenin en önemli özelliklerinden birisi ekonomik sarfiyat ve verimli çalışma sistemi sunmasıdır. Arkada bulunan 2 büyük tekerliğin manevra kabiliyeti son derece geniştir. Son kullanıcıya ıslak ve kuru nozul, yuvarlak fırça ve dar ağızlı uç ile sunulan makine, ıslak ve kuru vakum özelliği barındırır. Bu sayede temizlenecek yüzeylerin çeşitliliği de fazladır.

Kirli suyun tahliye edilebilmesi için drenaj hortumu bulunmaktadır. Motorlar için ayrı açma kapama düğmeleri mevcuttur. 55 litrelik toz haznesi ve 75 litrelik tank hacmi ile gerçek bir temizlik deneyimi sunar. Kablo ve aksesuarların sabitlenebilmesi sayesinde minimal bir çalışma sistemini de beraberinde getirir.

Viper LSU 375 Profesyonel Elektrik Süpürgesi ile Kolay Temizlik

Kullanıcı için son derece pratik bir sisteme sahip olan Viper LSU 375 profesyonel elektrik süpürgesi, manevra kabiliyeti ve minimal görünümü ile zemin üzerinde kolay bir işleyiş sunar. Dolum kapasitesi ele alındığında 10 litrelik hazne ile sınıfının en iyisi olduğunu söyleyebiliriz. Estetik ve sağlam bir dizayn barındırır. 63,4 x 58,6 x 98,9 cm’lik boyutları ile tüm kapı ve girişlerden rahatlıkla geçebilir. Bu sayede mobil olarak kesintisiz temizlik imkanı sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir