Advertorial

Kokoreç Nasıl Saklanır?

Samsun’da 2003 senesinde hizmet vermeye başlayan restoranımız bugün tüm Samsunların kokoreç yemek için uğrak bir yeri haline gelmiştir. Cumhuriyet Meydanı gibi oldukça işlek ve herkes tarafından bilinen bir yerde restoranımız bulunmakta ve Samsun kokoreç yiyebileceğiniz en iyi yer olarak hizmet vermekteyiz. Saçak Döner&Kokoreç olarak her zaman kaliteli hizmet standartlarından vazgeçmeden temiz ve hijyenik bir mutfakta yiyeceklerinizi hazırlıyoruz. Aynı kaliteli hizmeti İstanbullular için sunmak üzere İstanbul şubemizi açmış bulunuyoruz. Hem yılların deneyimi, hem de ustalarımızın lezzetli ellerinden çıkan kokorecimizi herkes tanısın diye artık İstanbul’da kokoreç nerede yenir?sorusuna yanıt olmaya geldik.

Kokorecin Saklanma Koşulları

Tabi ki; her besinde olduğu gibi kokorecin de lezzetli olması için kokoreç yapan yerlerde uygun saklanma koşulları bulunmalıdır. Kokoreçler derin dondurucularda saklanmalıdır. Aksi halde gıda zehirlenmelerine sebep olabilmektedir. Saçak Döner&Kokoreç olarak kokoreç gibi yapımı zahmetli ve özen isteyen besinlerin her yerde yenmemesi gerektiği konusunda tüm müşterilerimizi uyarıyoruz. Bu nedenle bugün hala kalitemizden ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizden ödün vermeden hizmet vermeye devam ediyoruz. Samsun kokoreç hizmetinde olduğu gibi İstanbul kokoreç yenmesi gereken yerler arasında yerimizi almaya geldik. Kokoreç tarifi hazırlanırken gerekli tüm malzemelerimiz özenle seçilir. Uygun koşullarda temizlenmiş ve saklanmış kuzu ince bağırsağı ve doğal baharatlar kullanılarak kokoreç hazırlıyoruz. Hijyen kurallarına dikkat eden restoranımız Samsun’da olduğu gibi İstanbul şubesi ile de adından sıkça bahsettirecektir. Lezzetlerimizin tadına bakmak için sizleri de şubemize bekliyoruz. Ayrıca telefonla kokoreç siparişi alıyoruz.

Kokorecin Sağlığa Faydaları Nelerdir?

Uzun yıllardır ülkemizde sokak lezzeti denilince akla ilk gelen yiyeceklerden biri olan kokorecin insan sağlığı için de faydalı olduğunu biliyor muydunuz? Uzmanlar kokorecin içinde bulunan serotonin hormonu ile mutluluk verdiğini söylüyorlar. Bunun yanı sıra alerji, romatizma ve otizm gibi hastalıklarda bozulan bağırsak florasını korumaktadır. Bağırsaklarımızın dostu olan kokorecin haftada iki kez tüketilmesi yine uzmanlar tarafından önerilmektedir. İyi pişmiş ve kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanmış lezzetli bir kokoreç yemek istiyorsanız sizleri İstanbul şubemize bekliyoruz. İstanbul’un en iyi kokoreççisi olma yolunda adımlarımı atıyoruz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir