Yaşam

Evinin önünde fotoğraf çektiren gelin ve damatlardan bezince bunu yaptı!

tertemiz izdivaç eden eslerin düğün resimi amaciyla uğrak yerlerinden biri var olan Kuzguncuk’ta, Daha önceki tek evin kapısına asılan ova görenleri şaşırtıyor. izdivaç eden çiftlerinin devamlı kapısına gelerek evinin önünde resim çektirmelerinden rahatsız var olan ev sahibi, evinin kapısına, “Burada resim çektirenler ayrılıyorlar” yazarak, resim çektirmeye gelenleri evinden ırak tutmaya çalışıyor.

Kapısındaki yazıyla dikkat çeken evin derhal yanındaki iş yerinde çalışan Fatma Babacan, komşusunun astığı yazıyla alakalı bilgi vererek, “Bu gelen yurttaslar var ya, gelinin damadın çevreleri kalabalık olduğu amaciyla gelip içeriye civarindan çekim yapıyorlar. O da ‘Rahatsız oluyorum. Ne kastederek içeriye civarindan çekiyorlar? bendeniz rahatsız oluyorum, çekmeyin burayı’ diyor. Bağırıyor, çağırıyor ama ne fayda. Onun amaciyla bu yazıyı yazdı, tekrar anlamıyor millet. Onun amaciyla hiddetle bağırıyor. bunun için çok karşı, gelen gelinlere, kalabalıklara” dedi.

“FOTOĞRAF ÇEKTİRMELERİNE ÇOK KIZIYOR”

Kuzguncuk’un resim çektirmek isteyenleri çektiğini belirten Babacan, “Bizim Kuzguncuk iyi tek yer olduğu amaciyla kasabamıza ayrım fotoğraflar çekmek amaciyla geliyorlar. çoklukla şu karşı tarafı çekiyorlar. rengarenk merdivenler var, orayı çekiyorlar. tek de Bostan yol arkasında haneler var, sıralı rengarenk evler. Orayı çekiyorlar. Bu (komşusu) çekilmesini hiç istemiyor. Çekilmesine karşı. ‘Niye çekiyorlar içeriye civarindan girip’ diyor. O istikametten kızıyor” diye konuştu.

Kaynak: İHA

3 thoughts on “Evinin önünde fotoğraf çektiren gelin ve damatlardan bezince bunu yaptı!

  1. My relatives all the time say that I am wasting my time here at net,
    however I know I am getting experience daily by reading
    such pleasant content.

  2. Hello just wanted to give you a quick heads up and let you know a
    few of the pictures aren’t loading correctly. I’m not sure why
    but I think its a linking issue. I’ve tried it in two different internet browsers and both show the same results.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.