Magazin

Acun Ilıcalı, 11 sene önce Var Mısın Yok Musun yarışmasında yaşadığı kötü olayı anlattı

TV8 ekranlarının hatri sayilir büyüklükte tek alakayla izlenen yarışması O Ses Türkiye, Bir gün evvel akşam tertemiz bölümüyle ekrana geldi. Acun Ilıcalı, yarışmada yıllar evvel Var Mısın Yok Musun’u sunarken yaşadığı tek olayı anlattı.

“45 YIL ardindan TELEVİZYONDA KARDEŞİNİ GÖRÜYOR”

seçici kurul azalarından Beyazıt Öztürk‘ün “Bu yarışmada hiç enteresan tek olay yaşadın mı?” suali üstüne konuşan Ilıcalı, 2008 seneninde yaşadığı perişan olayı şu sözlerle anlattı: “Bundan yıllar önceydi. tv tarihimdeki en korkutucu andı. Var Mısın Yok Musun’da Afganistan’dan Türkiye’ye gelen doktor adli tek yarışmacı vardı. 45 senedir ailesini görmemiş, Afganistan’da bırakıp gelmiş.Artık serisinin müsaadesi de kaybetmiş. 45 sene ardindan tv yayınında Afganistan’daki tek köyde kız kardeşi görüyor.”

“ÇEKİMİ İPTAL EDİP HASTANEYE GİTTİK”

“Bu benim kardeşim diyor ve bize haber yolluyor. Biz de tayyare biletlerini hazırlayıp gönderdik ve İstanbul’a çağrı ettik. Hekim’in yarışacağı güne eşit getirdik, sürpriz yapacaktık. doktor yarışırken kız kardeşi kapı açıldı içeri girdi. 45 sene ardindan kız kardeşini karşısına gören doktor bayıldı. Biz çekimi iptal edip hep birlikte hastaneye gittik. her birimiz çok korkmuştuk. O günden ardindan bunun benzeri hatri sayilir büyüklükte sürprizler yapmamaya dikkat ediyorum”

Haber Videosu: Acun Ilıcalı, tv tarihindeki en korkutucu hatırasını anlattı!