Magazin

Ömür Gedik’in “Et yemek iktidarsızlık yapar” çıkışına sevgilisi Ferhat Göçer’den cevap: Etsiz yemek yemem

medya mensubu ve şarkıcı Ömür Gedik, geçtiğimiz vakit Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Geceye mesajım cinsel iliski diyorum” dedi. Dikkatleri üstüne çekmek amaciyla bunun benzeri tek paylaşım yaptığını söyleyen Gedik “Et aş iktidarsızlığa neden olur. Vegan olun!” diyerek herkesi uyarmak istediğini söyledi. Kısa müddette tepkilerin odağında var olan Gedik’e tek yorum da yıllardır aşk yaşadığı Ferhat Göçer‘den geldi.

“ET OLMAYAN YEMEĞE aş DEMEM”

Gedik’in sevgilisi Ferhat göçer, katıldığı tek programda mevzu ile alakalı konuştu. Sunucunun “Et yer misin?” Sualinin üstüne kendisini tutamayarak kahkaha atan Ferhat Göçer “Etçi tek insanım. Et olmayan yemeğe aş demem. Masamda et olmazsa o sehpa olmaz” dedi. Ömür Gedik’in sevgilisi Ferhat Göçer’in bu sözlerine ne diyeceği ise heyecan konusu oldu.

CİNSEL İÇERİKLİ PAYLAŞIMLAR YAPTI

Şarkıcı ve hayvan hakları aktivisti Ömür Gedik, geçtiğimiz gece Twitter ve Instagram hesaplarından “Geceye mesajım cinsel iliski diyorum” yazarak muz resimi paylaştı. Kısa müddette tepkilerin odağında var olan Gedik, yaptığı izahta ise dikkat çekmek amaciyla bu paylaşımları yaptığını söyleyerek “Gerek hayvan çiftliklerinde gerekse de mezbahalarda yaşanan zulmün birazını biliyor olsanız tabağınıza gelen eti siz de art göndereceksiniz. çok et aş iktidarsızlığa yollar açıyor. Bunun nedeni damarları tıkıyor olması.” dedi.

Haber Videosu: Ömür Gedik’in “Et aş iktidarsızlık yapar” çıkışına sevgilisi Ferhat Göçer’den cevap: Etsiz aş yemem