Advertorial

Ağda Nedir, Nasıl Kullanılır?

Ağda, istenmeyen tüylerden kurtulmak için kullanılan yapışkan çeşitli maddelerdir. Ayrıca bu fiile de ağda yapmak ya da kısaca ağda denir. Genel anlamda bayanların çokça kullandığı bir yöntemdir. Artık gün geçtikçe erkeklerinde tercih ettiği ve kullandığı bir yöntem haline gelmiştir. İstenmeyen tüylerin vücudun her yerinde olduğu ve insanları rahatsız ettiği bir gerçektir. İnsanlar bu durumla başa çıkabilmek adına ciddi uğraşlar vermektedir.

 

Sir Ağda Nedir?

 

Sir ağda, oldukça kullanışlı olan ve çam ağacının reçinesinden elde edilen yapışkan, ısı ile akışkanlık gösteren epilasyon ürünüdür. Doğal yollarla elde edilen bitkisel bir ürün olduğundan dolayı sağlıklıdır ve vücuda hiçbir zarar vermez. İstenmeyen tüylerden kurtulurken cildi tazeleyen sir ağda, geleneksel ağdanın aksine şeker içermez ve kıl köklerini zayıflatır. Geleneksel ağdanın aksine birçok yönde olumlu etkisi vardır.

 

Sir Ağda Kullanımı

 

Ağda işleminden önce işlem yapılacak bölgenin temiz olmasına özen göstermek gerekir. Bu nedenle antibakteriyal temizleme jeli ile önce elleri, sonra sir ağda yapılacak yüzeyi temizlemek gerekir. Ağda uygulaması sırasında cilt, her bölgede aynı hassasiyeti göstermez. Sir ağdayı ağda makinesi ya da sir ağda makinesi yardımıyla hazır hale getirmemiz gerekmektedir. Ağda hazır hale gelince, kılların çıkış yönüne mümkün olduğunca ince sürülmelidir. Tek kullanımlık uygun ağda kağıdı yapıştırılmalıdır. Ardından ağda kağıdı kılların çıkış yönünün tersine tek seferde çekilmelidir.

 

Ağda Konusunda Kalite

 

Ağda fiyatları markalar bakımından birbirinden farklılık göstermekle beraber kalite ve hijyen açısından da değişebilir. İnci ağda bu konuda kaliteli hizmet verip müşteri memnuniyetinin son derece önemli olduğunu bilmektedir. İnci ağda acısız, bezsiz, soyulabilir vb. ağda teknolojileri kendini sürekli geliştirmiştir. Öncü marka olan İnci ağda 2015 yılından beri Türkiye, Avrupa’da ve Ortadoğu’da birçok ülkede hizmet vermektedir. Farklı cilt tipleri için özel olarak yapılmış çeşitleri ile kişisel bakım sektörüne yeni soluk getirmiştir. Ürünler gayet kaliteli ve cilt sağlığı baz alınarak üretilmektedir.

 

Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışı

 

Herkese ulaşma amacıyla katedilen bu yolda adım adım ilerleme ve başarılar elde etmekteyiz. Geleneksel ağdadan vazgeçemeyenler için sir ağda çeşidi 5 taneye kadar çıkarılmıştır. İnci ağda markasının Türkiye’de daha çok sevilebilmesi için çalışlarımız hız kesmeden devam etmektedir. Türkiye’de başladığımız bu yolculukta her geçen gün ekibimiz ve ürünlerimizle büyüyerek ilerlemekteyiz ve müşterilerimiz için çalışmaktayız.